O společnosti

1

Společnost LLC "AROMA UKRAINE" byla založena v roce 2001. Největší továrna s výrobní plochou více než 2000 m2 se nachází v Ukrajině. Pro trh Evropské unie vyrábí továrna v Rize, Lotyšsko a další dvě v Pote, Gruzie a Almaty, Kazachstán.

Jako přední ukrajinský výrobce a vývojář vůní má naše společnost vynikající znalosti všech praktických oblastí potřebných k vytváření a propagaci nových výrobků a možnosti zajištění vynikajícího servisu a nejkvalitnějších výrobků pro naše zákazníky. V současné době společnost vyrábí vůně pro všechny průmyslové oblasti: vůně pro kosmetiku, vůně pro domácí chemikálie, vůně pro kritické pH, vůně pro maskování zápachu izopropylalkoholu atd.

V moderním produktu se vůně stává spíše nutností, ukazatelem atraktivity a estetičnosti produktu. Většina moderních spotřebních výrobků je nepřestavitelná bez použití vůně. Jako soukromá společnost s efektivní korporátní strukturou a novými výrobními technologiemi nabízí LLC "AROMA UKRAINE" svým zákazníkům výrobky s velmi vysokou kvalitou. Vynikající kvalita vždy vytváří vysokou poptávku a činí produkt více konkurenceschopným a žádaným na trhu zboží a služeb.

Naším hlavním cílem je pomoci vašim výrobkům stát se úspěšnými a najít svého zákazníka. Tým "AROMA UKRAINE" se vyznačuje profesionalitou a rychlostí práce. Dynamika a vytrvalost umožnily společnosti proniknout na světový trh a v krátké době získat pověst čestného a spolehlivého partnera. Staňte se naším zákazníkem a přesvědčte se, že LLC "AROMA UKRAINE" je tím správným partnerem, kterého potřebujete.

Výroba.

Díky vyspělé moderní technologii a efektivní organizaci je výrobní oddělení schopno v krátkém čase připravit jakoukoliv zakázku.

Výrobní haly jsou vybaveny moderním technologickým vybavením a dvěma speciálními sklady, jedním vytápěným a druhým chlazeným, které umožňují uchovávat suroviny při potřebné teplotě pro zachování správného skladování.

Kontrola kvality.

Výrobce vůní Aroma Global (2)

Suroviny používané společností AROMA UKRAINE s.r.o. jsou pečlivě vybírány a kontrolovány oddělením pro kontrolu kvality vstupních surovin. Celková kontrola a systém řízení kontroly kvality jsou zárukou používání pouze vysoce kvalitních surovin pro výrobu konečného produktu.

Výzkum a vývoj.

4-5 (1)

S pomoci specializovaného technického personálu a za použití moderního výzkumného vybavení (GC, GC-MS) parfuméři naší společnosti vytvářejí nové vůně a nabízejí nová komplexní řešení přizpůsobená potřebám konkrétního zákazníka.